Ieeja / Reģistrācija

MEISTARKLASES

07. oktobrī 2017. gadā (11:00 - 17:00)

Nodarbību vada Anna Tarabina

19. gadsimta beigās kino kļuva par īstu atklājumu. Tas uzreiz iekaroja skatītāju siržu miljonus ar savu dinamiskumu un krāšņumu. Taisnīguma labad ir jāatzīmē, ka tas varētu arī nenotikt, ja neilgi pirms tam neparādītos fotogrāfijas māksla. Līdz šim bīdim fogrāfija un kino ir nedalāmi saistītas savā starpā. Tās bieži papildina vina otru interesantos mūsdienu fotogrāfu un dizaineru projektos. Mēs nolēmām novilkt paralēles stap nenovecojošo melnbaltā kino šiku un mūsdienīgo fotogrāfiju. Melnbaltais kino ir parādība ārpus modes. Tā pati arī ir mode.
Lasīt vairāk

23. septembrī 2017. gadā (11:00 - 16:00)


Nodarbības vada Nadežda Pidjaša

Modeļu māksla - tas ir ne tikai spēja pasniegt sevi, bet arī emocionālais modeļu darbs, tā psiholoģiskā iesaiste šajā procesā, un speja nodot auditorijai savu iekšējo izjūtu mazākās nianses, kas ir ļoti līdzīgs aktrises darbām. .
Lasīt vairāk

09. septembrī 2017. gadā (11:00 - 17:00)

Nodarbību vada Nikolajs Šelušenkovs 


Bieži fotografējot nepietiek dabīgās gaismas un mums nākas organizēt mākslīgo apgaismojumu maksimāli ērti un efektīvi. Viens no ērtākajiem veidiem kā to sasniegt ir kompaktās zibspuldzes. Šajā meistarklasē Jūs uzzināsiet  ko var sagaidīt no kompaktajām zibspuldzēm un kā tās lietot. Jūs gaida daudzi praktiski uzdevumi. Prasmīga zibspuldžu lietošana paplašinās Jūsu iespējas veikt kvalitatīvu fotosesiju jebkuros apstākļos.
Lasīt vairāk

13. jūlijs 2017. gadā (07:00)

līdz 2017. gada 16. jūlijam (23:00)

Organizatori: Nikolajs Šelušenkovs un Aleksandrs Kendenkovs 

Hījumā – Baltijas jūras Monzundas arhipelāga sala. Sala izceļas ar daudzveidīgu, skaistu un neskartu dabu. Uz salas atrodas skaistas bākas, uz katru no kurām ir iespējams uzrāpties!!! Ja reiz esi bijis uz šis salas, tad ir vēl atgriezties tur atkal un atkal.

Plenēra raksturojums:

Braucam ar mikroautobusu. Grupā 9 cilvēki. (Ja būs vairāk cilvēku, iespējams braukt ar papildus privāto transportu vai otru mikroautobusu) Vasaras vidus, silta jūra, zilas debesis, skaisti saulrieti un silti gari vakari... :) Fototūre ir piemērota cilvēkiem ar jebkura līmeņa fototehnikas zināšanām. Var braukt kā iesācēji, tā arī pieredzējuši fotogrāfi. Galvenais iesācējiem ir fototehnikas esamība un protams vēlme mācīties. Pa dienu mēs ceļosim (gan ar mašīnu, gan arī kājām) un fotografēsim, bet vakarā apstāsimies kempingos vai vienkārši jūras krastā. Nakšņošana katru reizi ir ieplānota citā vietā. Mēs dzīvosim tūristu teltīs. Vienu nakti mēs pavadīsi kempingā ar mājiņām un visām ērtībām.
Lasīt vairāk

08. jūlijs 2017. gadā (18:00 - 22:00)

Nodarbību vada Nikolajs Šelušenkovs 

Vieta:

Carnīkava

Mūsu vasaras plenērs piemērots tiem, kas nedēļas nogalē vēlas apvienot lietderīgo ar patīkamo. Labi atpūsties pie jūras un nodarboties ar mīļako hobiju - fotografēšanu. Ar spoguļu un citu atstarojošo priekšmetu palīdzību, mēs kontrolēsim saules stara virzienu. Plenēra beigās mūs sagaida siltas pusdienas un dzīvā mūzika.


Lasīt vairāk

24. janvārī 2017. gadā (18:30 - 21:00)

Nodarbību vada Nikolajs Šelušenkovs 

Vīrieša portreta uzņemšana vienmēr ir izaicinājums, šeit ir nepieciešams eksperimentēt un meklēt kaut ko jaunu. Sievietes galvenais ierocis ir pievilcība, kas tad paliek vīrietim, lai izceltos? Uzzināsim, kāpēc eksistē teiciens: "Rētas padara vīriešus skaistākus". Nodarbības laikā mēs noskaidrosim ko un kā var izdarīt ar gaismas un bilžu apstrādes palīdzību uzņemot vīrieša portretu studijas apstākļos.
Lasīt vairāk

21. janvārī 2017. gadā (11:00 - 17:00)

Nodarbību vada Inara Prusakova

Galvenā meistarklases tēma ir darbs studijā ar gaisīgiem- vijīgiem audumiem un kreatīva fotosessija ar lēnu slēža ātrumu, kā arī kadru apstrāde programmā "Photoshop".
Lasīt vairāk

24. septembrī 2016. gadā (11:00 - 17:00)

Nodarbību vada Svetlana Čertkova (Krievija)

Vieta:

Rīga, Jelgavas iela 42

Fotogrāfija ir pavedināšanas process. Lai cik varens cilvēks būtu dzīvē, fotogrāfijas uzņemšanas brīdī viņš pieder tev pilnībā. ” Helmuts Ņūtons

Uz dižā klasiķa Helmuta Ņūtona darbu piemēriem mēs apskatīsim kā analizēt fotogrāfa stilu, kā pašiem mācīties no dižiem meistariem un būt spējīgiem uzņemt fotogrāfijas dažādu fotogrāfu stilā.
Lasīt vairāk

10. septembrī 2016. gadā (11:00)

Nodarbību vada Zoja Ignatova (Krievija) 

Šī meistarklase būs lietderīga visiem, kas vēlās iemācīties saskatīt krāsas savās fotogrāfijās, izprast kā vadīt skatītāja uzmanību ar krāsu palīdzību, kā veidot akcentus kompozīcijā un krāsu harmoniju. Pēc šīs meistarklases jums būs daudz vienkāršāk apstrādāt pašu uzņemtās bildes un iegūt tās krāsas, kuras vēlaties.
Lasīt vairāk

28. septembrī 2016. gadā (23:42)


Lasīt vairāk

24. oktobrī 2015. gadā (14:00)


Lasīt vairāk